Reforged.pl

Strona społeczności graczy Warcraft III. Aktualności, artykuły, relacje, transmisje i materiały video.

Relacje

Warcraft3.info League Sezon 1

NGL-One czy Warcraft 3 Champions League to marki, które towarzyszyly nam przez lata, kiedy nasz ulubiony RTS przeżywał swój szczyt popularności. Wraz z premiera najnowszej odsłony Starcrafta i co raz większej liczby graczy, którzy postanowili się przenieść do Blizzardowego uniwersum science fiction, ligi zaczynały tracić na zainteresowaniu widzów oraz samych graczy.

Długo przyszło nam czekać aby znów zobaczyć regularną ligę, gdzie liczy się cały zespół a nie tylko wybitne indywidualności. Pomocną dłoń wyciągneli do społeczności ludzie stojący za serwisem Warcraft3.info, którzy zorganizowali własną ligę drużynową.

Zainteresowanie przerosło najśmielsze oczekiwania. Liczba chętnych do wzięcia udziału w zmaganiach była tak duża, że konieczne było rozegranie rundy pre-eliminacyjnej. W ten sposób wyłoniono 16 zespołów, w tym 2 drużyny z Polakami na pokładzie. Oprócz tego w grze są również weterani i legendy sceny tacy jak reprezentanci Koreii Południowej Lucifer czy też Check (obaj zrzeszeni pod banderą niemieckiej orgnaizacji mTw). Nie mogło również zabraknąć europejskich sław w postaci Insomni (Clan Bulgaria) czy MaDFroG (Soviet War Elites).

Jednego możemy być pewni. Emocji oraz starć na najwyższym poziomie nie zabraknie i zapraszamy do śledzenia naszej relacji ze zmagań w ramach ligi na łamach naszego serwisu.

Spis treści:

  1. Wstęp
  2. Uczestnicy
  3. Klasyfikacja
  4. Tydzień 1
  5. Tydzien 2
  6. Tydzien 3
  7. Tydzien 4
  8. Tydzien 5