Reforged.pl

Strona społeczności graczy Warcraft III. Aktualności, artykuły, relacje, transmisje i materiały video.

Wiadomości

H&W China vs Korea Masters – Kończymy fazę grupową

Po ponad tygodniu rozgrywek dzisiaj nastąpi zakończenie fazy grupowej. Swoje ostatnie mecze dokończa gracze z grup C oraz D. Wczorajszy dzień przyniósł nam rozstrzygnięcie w grupach A i B.

Jeśli chodzi o grupę A, która rozgrywana była wczoraj, praktycznie wszystko było już jasne. Awans zapewnili sobie Lyn oraz Infi. Pozostawała jedynie kwestia tego, który z zawodników awansuje z pierwszego miejsca. Ostatecznie Koreańczyk sięgnał po zwycięstwo 2:0 i uplasował się na szczycie tabeli.

Grupa B była bardziej emocjonująca. Tam wciąż trzech graczy miało szansę na awans. Bez wątpienia najciekawszym pojedynkiem było starcie 120 z FoCuSem. Ostatecznie to gracz rasą Nieumarłych wyszedł zwycięsko z tej konfrontacji, jednak zaskakująca porażka z Michaelem (Lucifer) dała mu drugie miejsce. Bilans 2-1 miał również FoCuS, jednak dzięki lepszemu bilansowi (5-2 w mapach do 5-3 u 120), zapewnił sobie pierwsze miejsce w grupie.

Grupa C raczej nie przyniesie zbyt wiele niespodzianek. Tam udział w kolejnym etapie wywalczył już LawLiet. Z szansą na awans pożegnał się za to Chaemiko. Gra będzie się toczyć wieć tak naprawdę pomiędzy Fly100% a Lifem. Nietrudno wskazać faworyta…

Grupa D też raczej nas nie powinna zaskoczyć. Najciekawszy pojedynek już za nami. TH000 uległ Moonowi 0:2. Po zakończeniu fazy grupowej na pewno nie zobaczymy dalej HuGa. Wszystko więc powinno rozstrzygnąc się w ostatnim meczu TH000 vs Sok. Chińczyk jest tutaj stawiany oczywiście w roli faworyta.

Panowie wracają do gry o godzinie 11:00. Transmisje i komentarz zapewnia Neo z duetu Back2Warcraft.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ